Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć

Czytaj więcej...

Szkolenia

admin 05.06.2018

Z tej strony wita Państwa Anna Polak. Wspólnie z ekipą doradców zapraszamy na szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia certyfikacyjne , handlowe dla pracowników, oraz kursy weekendowe dla uczniów . Nasze wielokulturowe spotkania przygotują Twoich pracowników, oraz rodzinę na wyjazdy i do codziennego życia w Anglii lub Stanach Zjednoczonych.

Już w okresie nauki zainteresowałam się dość mocno zagadnieniami wiążącymi się z HR, co umożliwiło mi znaleźć wymarzoną pracę w agencji doradztwa personalnego. Następne firmy to kolejny bagaż doświadczeń, oraz kolejne punkty, które można wpisać do CV. W pracy, którą wykonywałam zajmowałam się na przykład szukaniem pracowników na wiele stanowisk, a poza tym programami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Aktualnie nawiązałam współpracę z różnymi instytucjami edukacyjnymi w charakterze eksperta od zasobów ludzkich.

Poszerzając intensywnie swoją wiedzę na temat zarządzania firmą zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Przez tę odważną decyzję sama mogę teraz przekazywać innym swoją wiedzę z zakresu rekrutacji, uwzględniając w tym wszystkim tematykę związaną z prawem. Jednym z najbardziej inspirujących momentów w przeciągu wielu lat mojej pracy były warsztaty z zakresu employer brandingu, realizowane z wyjątkową radością przez okres dwóch lat dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Na obecną chwilę pracuję jako wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

W zawodowej pracy pomaga mi w dużym stopniu zdobyte wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem Wydział Prawa na UW. Dość długo nie bardzo wiedziałam, czy prawo pracy, które skończyłam może się chociaż trochę przydać w wykonywaniu swojej wymarzonej pracy. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że pozyskana w czasie studiów wiedza jest niezwykle przydatna, staram się również dużo czasu poświęcać na jej ciągłe poszerzanie.

Przez to właśnie postanowiłam podjąć studia podyplomowe w SGH. Obecnie udało mi się skończyć dwa lata, i rozważam obronę doktorskiej pracy. Jestem całkowicie przekonana, że zakończenie studiów, które mi się tak podobają da mi znacznie więcej interesujących możliwości.

Swoim wieloletnim doświadczeniem lubię się dzielić, uczestnicząc w prelekcjach i spotkaniach. Lubię też współpracować z różnymi mediami, w których wypowiadam się na zagadnienia wiążące się z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie to, że jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Dwaj moi chłopcy w wielu sytuacjach bywają mocno hałaśliwi, jednak obserwowanie w jakim tempie dorastają, jak cały czas się uczą nowych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da jest czymś nie do opisania. Szczęśliwie dałam radę pogodzić wychowanie dzieci z karierą zawodową, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa.


Tagi: