Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć

Czytaj więcej...

Pracodawcy dla NGO

admin 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects namawiamy do udziału w kampanii „Wolontariat pracowniczy”. W ramach tego projektu pracownicy firm mogą wygrać w konkursie całkowicie darmowe warsztaty edukacyjne – jako upominek w rewanżu za świadczoną dobroczynność. Na dziś warsztaty rozlosowano wśród kilkunastu firm – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana jest kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Nagrodzony pracodawca ma prawo wybierac lokalizację warsztatu, dogodną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - problematykę treningu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od kompetencji interpersonalnych, przez myślenie strategiczne albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

W przeszłości z naszej pomocy skorzystali: Związek Rzemiosła Polskiego, BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej, Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Dolnego Powiśla.

Wylosowane projekty: Nie starzeje się ten kto nie ma czasu...., „40”-czterdziestka. Czterdzieści szans na sukces zawodowy, Weźmiemy Cię na języki (obce): branżowe kursy językowe dla osób pracujących 45+, Wyjdź na prowadzenie, Sprawna obsługa nowoczesnego miejsca pracy warunkiem zatrudnienia - szkolenia z zakresu obsługi komputera oraz nowoczesnych, elektronicznych urządzeń biurowych

Szkolenia dla beneficjentów w tym projekcie społecznym organizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Biały Bór w Zagórzu i Stary Dom w Nysie.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest spółka badawcza College Huma Resources z Gdańska. To najlepsza firma w tematyce gier edukacyjnych, wydarzeń team building i niektórych warsztatów z zakresu zarządzania. Wspólnie proponujemy Państwu wymienione tutaj rozwiązania:

- gry biznesowe z zakresu kierowania projektami, myślenia strategicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, LEAN manufacturing i rozwiązywania problemów

- Zespolowe projekty integracyjny o jednoznacznie szkoleniowym odcieniu – fabuły wspierające kompetencje z zakresu budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy ról zespołowych.

- Warsztaty rozwojowe z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, przywództwo, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz problematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako współpracownik tej firmy oferujęmy upust na powyższe usługi – 45% dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto chętnie przygotujemy na życzenie program doradczo coachingowi wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .


Tagi: