Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć

Czytaj więcej...

O mnie

admin 05.06.2018

Szeroko pojęty HR oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to zagadnienia, przy jakich spora liczba kadry kierowniczej nie do końca się odnajduje. Instrumentalne traktowanie swojej załogi czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, które spotkać można w małych i dużych firmach.


Jeżeli stosunki panujące w jakiejś firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami mogłyby być dużo lepsze, to z chęcią spróbuję w tym pomóc. Przy takich zleceniach skupiam się przede wszystkim na podejściu w całościowym wymiarze, zajmując się pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, poznać jej długofalowe cele, i odpowiednio dobrać wszelkie działania.


Z całą pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy wykształcenie, które posiadam. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, ale też z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, którym proponuję pełną obsługę we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Zajmuję się także kompleksowym wdrażaniem mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu artykułów w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to na początku ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów są dla mnie bardzo ważne. Mogę się między innymi zająć wykonaniem audytów kompetencyjnych, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz optymalizuję procesy HR. Mogę także przeprowadzić warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do lepszej pracy.Tagi: