Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć

Czytaj więcej...

Kursy magisterskie – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

admin 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi kursy i certyfikacje egzaminacyjne dla maturzystów przeprowadzających się do USA lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na płynną rekrutację do tamtejszej placówki akademickiej. W ostatnim roku organizowaliśmy m.in. poniższe warsztaty: 

Charakterystyka programów nr C81/USA:

Usługi restauracyjne, spożywcze i napoje - kompleksowe Kursy zapewniają swoim kursantom wiedzę i umiejętności związane z komercyjnymi i instytucjonalnymi zakładami gastronomicznymi. Tematy przedmiotów obejmują szeroki zakres tematyczny, ale zazwyczaj obejmują procedury sanitarne i bezpieczeństwa, wytyczne żywieniowe i dietetyczne, przygotowanie żywności (i ilość produkcji żywności) oraz planowanie i prezentację posiłków. Usługi w zakresie restauracji, jedzenia i napojów mogą obejmować zarówno doświadczenie "z domu", jak i "z domu", a zatem mogą obejmować również systemy rezerwacji, obsługę klienta oraz zarządzanie restauracją / biznesem.

Charakterystyka kursów nr H16/USA:

Szkolenia obróbki drewna / produkcji umożliwiają wszystkim zainteresowanym uczestnikom poznanie fizycznych i chemicznych właściwości drewna i kompozytów wykonanych z drewna oraz wykorzystanie tych materiałów do budowy użytecznych produktów zgodnie ze standardami branżowymi. Programy te umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z procesem tłumaczenia pomysłu na gotowy produkt, z instrukcjami w zakresie planowania, projektowania, doboru materiałów oraz korzystania z narzędzi i maszyn.

Formalna definicja kursów nr I14/USA:

Seminaria Business and Marketing-Workplace Experience zapewniają swoim kursantom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z biznesem i marketingiem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Warsztaty te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Opis programów nr O28/UK:

Niezależne od technologii Kursy, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z systemami i procesami technologicznymi. Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr F43/USA:

Kody medyczne i Kursy transkrypcji wprowadzają studentów do Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób, Modyfikacji Klinicznej i jej systemu kodów szpitalnych dla diagnoz i procedur. Warsztaty te dają mlodszym nastolatkom możliwość ćwiczenia i rozwijania umiejętności korzystania ze sprzętu do transkrypcji oraz poznania wspólnych formatów terminologii medycznej i raportów.

Definicja programów nr N81/USA:

Kursy te skutecznie zapewniają instrukcji dotyczących mechaniki określonego systemu lub warunków, takich jak skrzynie biegów, hamulce, paliwo, układ wydechowy lub układy elektryczne, zamiast dostarczać ogólne badania diagnostyki i naprawy mechaniki samochodowej.Tagi: